Aktualności
Dzień Babci i Dziadka
  • Opublikowano:
  • Styczeń 25, 2019

Dzień Babci i Dzień Dziadka to jedne z najważniejszych i najbardziej wyjątkowych dat w kalendarzu. Dlatego 23 stycznia upamiętniliśmy te święta, zapraszając w nasze progi wyjątkowych i bardzo kochanych przez wszystkie wnuki gości. Babcie i Dziadkowie chętnie zaszczycili na swoją obecnością i 11.00 sala gimnastyczna wypełniła się po brzegi.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych, pod okiem Pań, przygotowały wspaniały  występ artystyczny pod hasłem „Prywatka dla Babci i Dziadka”. Program przepełniony był humorem, śpiewem, tańcem i dobrą muzyką, ale także refleksja i nutka nostalgii. Dzieci starały się w ten sposób wyrazić kochanym osobom swoją miłość, wdzięczność i szacunek.

Po programie artystycznym uczniowie klas 0 – III złożyli gościom życzenia i wręczyli własnoręcznie wykonane upominki. Nie brakowało radości i łez wzruszenia. Na zakończenie wszyscy dziadkowie zostali zaproszeni do specjalnie na tą okazję przygotowanej kawiarenki, gdzie czekały na nich ciasta, kawa i herbata.

Był to wspaniały dzień, pełen wzruszeń, serdeczności, radości, uśmiechu i wspólnej zabawy. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy zdrowia, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Informacje zatwierdzone przez Dyrektora Szkoły