E-PEDAGOG
Dzień Babci i Dziadka 2020
  • Opublikowano:
  • Luty 16, 2020

22 stycznia wspólnie świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Babci i Dzień Dziadka. Jak co roku, zaprosiliśmy w nasze progi  wyjątkowych gości, którzy zajmują szczególne miejsce w sercach wszystkich wnucząt. Babcie i Dziadkowie nie zawiedli nas i o 11.30 sala gimnastyczna wypełniła się po brzegi.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych „Biedronki” i „Słoneczka”, pod okiem Pań, przygotowały wspaniały występ artystyczny pod hasłem „Talent show. Dla babci i dziadka”. Program przepełniony był nastrojowymi wierszami, piosenkami, układami tanecznymi i zabawnymi scenkami aktorskimi, w wykonaniu najmłodszych członków naszej szkolnej społeczności.  Dzieci, angażując się w występ całym sercem, pokazały kochanym babciom i dziadkom swoją miłość, wdzięczność i szacunek.

Na zakończenie, uczniowie klas 0 – III głośno odśpiewali gościom „Sto lat”, złożyli życzenia i wręczyli własnoręcznie wykonane upominki. Nie brakowało radości, wzruszenia oraz ciepłych uścisków. Na zakończenie wszyscy goście zostali zaproszeni do specjalnie na tę okazję przygotowanego „Sałatkowego bufetu”, w którym czekał na nich nie tylko smaczny, ale i zdrowy poczęstunek oraz ciepła herbatka. 

Dzień ten zapisze się w naszej pamięci jako wyjątkowy, pełen miłości, wzruszeń, serdeczności, radości i uśmiechu. Kochanym Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy zdrowia, pogody ducha oraz wielu niezapomnianych chwil ze swoimi najdroższymi wnuczętami.

Informacje zatwierdzone przez Dyrektora Szkoły