Aktualności
Przyrzeczenie
  • Opublikowano:
  • Październik 18, 2019

10 października w naszej szkole odbyło się „Przyrzeczenie” pierwszoklasistów. Z tej okazji uczniowie klasy pierwszej zaprezentowali program artystyczny, który odkrył talenty dzieci i został nagrodzony gorącymi brawami.

W obecności szkolnej społeczności uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły. Następnie Pani dyrektor Ewa Strzelczak pasowała dzieci na uczniów, wręczyła pamiątkowe dyplomy i życzyła wielu niezapomnianych chwil w szkolnych murach.

W tym dniu pierwszoklasiści zostali również przyjęci w poczet czytelników  szkolnej biblioteki i złożyli uroczyste przyrzeczenie w obecności nauczyciela biblioteki – Pani Ani Chmielewskiej.

Na pamiątkę tego wydarzenia Samorząd Uczniowski przygotował dla swoich młodszych kolegów drobne upominki, a rodzice kuferki pełne ciekawych pomocy do zdobywania wiedzy.

Po skończonej akademii nasi bohaterowie udali się na słodki poczęstunek zorganizowany przez rodziców.

Jesteśmy przekonani, że ten szczególny dzień na długo pozostanie w pamięci dzieci. Wszystkim uczniom klasy pierwszej życzymy sukcesów w nauce i jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie.

 

Informacje zatwierdzone przez Dyrektora Szkoły