Aktualności
Teatr w Legionowie
  • Opublikowano:
  • Styczeń 12, 2019

„Mały Książę”, czyli Biuro Śledcze w akcji.

„Narysuj mi baranka”. Co takiego kryje się w tym prostym zdaniu, że miliony ludzi na całym świecie poszukują zawartego w nim sensu? Każdy kto ma naturę odkrywcy zawsze odkryje w ” Małym Księciu” coś nowego.

9 stycznia 2019 roku nasi uczniowie z klas VI, VII i VIII wzięli udział w interaktywnym widowisku multimedialnym pt. ” Jeszcze zdążę Mały Książę”.

W pierwszej części widowiska sporządzono profil psychologiczny Małego Księcia, odkryto jego upodobania, cechy charakteru, prześledzono trasę jego podróży. Próbowano ustalić co kryje się za tak ogromną tajemnicą i popularnością „Małego Księcia”. Co sprawia, że jego magia wciąż trwa, zachwyca i inspiruje kolejne pokolenia czytelników.

W drugiej części do współpracy zaproszono młodzież zgromadzoną na widowni. Uczestnicy wcielili się w postaci prokuratora, obrońcy, rzecznika praw obywatelskich, ławy przysięgłych, świadków i biegłych sądowych. Na scenie wystąpili również nasi uczniowie : Julia Kamińska i Kacper Olbryś z klasy VI, Krystian Bielecki z klasy VII oraz Zuzanna Zastawna i Liwia Laskowska z klasy VIII. Cała piątka zaprezentowała się znakomicie. Nasi uczniowie wykazali się bystrością, pomysłowością i inteligencją.

Brawo kochani! Naszym zdaniem byliście najlepsi!

Widowisko było dokumentowane technikami audiowizualnymi i po zmontowaniu zostanie dostarczone do naszej szkoły. Wszyscy będą więc mogli je obejrzeć.

                                                                                                                                                                                                                                        Hanna Kramarska

Informacje zatwierdzone przez Dyrektora Szkoły