Aktualności
Zakończenie roku szkolnego 2018/2019
  • Opublikowano:
  • Czerwiec 20, 2019

19 czerwca cała społeczność naszej szkoły uroczyście pożegnała kolejny rok szkolny. Po krótkim przywitaniu, Pani Dyrektor zaprosiła do obejrzenia i wysłuchania programu artystycznego przygotowanego przez oddział przedszkolny „Słoneczka”. Humorystycznym przedstawieniem i pięknymi piosenkami nasze przedszkolaki dały dowód na to, że są gotowe do podjęcia nauki w  I klasie i potrafią wspaniale zaprezentować się przed publicznością. Przy pomocy wychowawczyni, Pani Dyrektor wręczyła sześciolatkom pamiątkowe książeczki, symbolizujące zakończenie pierwszego etapu ich edukacji, jakim było przedszkole.

Po części artystycznej nastąpiło wręczenie nagród uczniom klas I – VII, którzy wyróżnili się na tle swoich klas i osiągnęli wysokie wyniki nauczania. Ponadto Pani Dyrektor podziękowała rodzicom i uczniom, którzy szczególnie angażowali się w życie szkoły i zawsze chętnie włączali się w podejmowane inicjatywy.

Nie zabrakło także wskazówek dotyczących bezpieczeństwa podczas wypoczynku letniego oraz ciepłych i serdecznych życzeń.  Kolejny rok szkolny odszedł do historii  i nie pozostaje nic innego, jak tylko powiedzieć – Do zobaczenia we wrześniu!!!

Informacje zatwierdzone przez Dyrektora Szkoły